Kredīts pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Atgūt stabilitāti finansiāli grūtā brīdī palīdz aizdevums pret ķīlu, pat ja slikta kredītvēsture ietekmē iespējas aizņemties ierastā veidā. Lielākoties šādi naudas kredīti tiek izmantoti lai uzlabotu situāciju, bet izlietot saņemto kredītu varat pēc saviem ieskatiem.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Naudas kredīts

Aizdevumi pret ķīlu sniedz daudzas priekšrocības, tostarp tos var izmantot līdzīgi kā pakalpojumu, kas piedāvā apvienot kredītus vienā. Tomēr gadījumos, kad nepieciešams aizdevums kādam jaunam pirkumam un vienkāršs patēriņa kredīts kaut kādu apsvērumu dēļ nav pieejams vai netiek piešķirts pietiekamā apmērā, kredīts pret ķīlu ar sabojātu kredītvēsturi arī būs kā risinājums.

Aizdevumi pret nekustamo īpašumu

Kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu ir salīdzinoši izplatīta izvēle starp aizņēmējiem, kuriem pieder nekustamais īpašums un ar šāda veida nodrošinājumu pastāv arī vislielākās iespējas saņemt kredītu ar, pēc iespējas, lielāko aizdevuma summas limitu. Lielākā daļa cilvēku, kuri meklē šāda veida iespējas aizņemties naudu, noteikti būs saskarušies, ar to, ka par ķīlu var būt dzīvoklis vai māja, tomēr tie nav vienīgie nodrošinājuma veidi. Šādā veidā aizņēmums iespējams ne tikai kā aizdevums pret dzīvokļa ķīlu vai kredīts pret māju, bet par nodrošinājumu derēs arī:

  • lauku viensēta
  • apbūves gabals
  • lauksaimniecības zeme un pat mežs.
Remonta kredīts pret dzīvokļa ķīlu

Svarīgi arī tas, ka tieši kredīti pret nekustamo īpašumu sniedz iespējas saņemt ne tikai lielāku aizdevuma summu, bet tiem ir arī zemāka un fiksēta gada procentu likme. Šis parametrs būs īpaši svarīgs visiem tiem, kuriem aizdevums pret nekustamo īpašumu tiek ņemts, lai uzlabotu kredītvēsturi. Apvienot kredītus, kuri vairs nav tik izdevīgi, šādā veidā ir iespējams ietaupīt salīdzinoši lielu naudas summu, turklāt vienmēr iespējama kredīta pirmstermiņa atmaksa, kas, jau tā slikto kredītvēsturi, uzlabos vēl straujāk.
Arī gadījumos, kad kredītvēsture tomēr nav šķērslis, ja jāveic mājokļa remonts vai tā labiekārtošana, gana bieži tiek izmantots aizdevums pret ķīlu. Viena no populārākajām izvēlēm šādās situācijās ir mājokļa remonta kredīts pret dzīvokļa ķīlu.

Kredīti pret auto ķīlu

Aizdevums pret auto ķīlu būs lielisks risinājums gadījumos, kad aizdevuma summa nav nepieciešama tik liela, bet sliktās kredītvēstures dēļ, nav pieejams vienkāršs naudas aizdevums. Salīdzinot ar iespējām, kādas sniedz ar nekustamo īpašumu saistīts šāda veida kredīts, kredīts pret auto tiek ir ar īsāku atmaksas termiņu, kas lielai daļai aizņēmēju var šķist stipri pievilcīgāks un, ja Jums pieder automašīna, to ir iespējams arī ātrāk saņemt.
Arī šāds kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi var sniegt iespējas to uzlabot. Tiesa gan pieejamā summa un aizdevuma nosacījumi būs atkarīgi no vairākiem automašīnas parametriem, kurus vērtēs kredītu kompānija, lai Jums būtu iespējas saņemt kredītu, kurš pēc visiem kritērijiem ir izdevīgākais aizdevums tieši Jums kā aizņēmējam konkrētajā situācijā.
Pēc savas būtības šāds aizdevums ir līdzvērtīgs pakalpojumam, kurš ir plaši zināms kā auto līzings, kad automašīnas īpašnieks ir līzinga kompānija un, uz laiku, kuru nosaka līzinga līgums, aizņēmējs paliek kā faktiskais tās lietotājs un transportlīdzekļa turētājs pēc dokumentiem. Izbeidzoties šādam aizdevuma līgumam, aizņēmējam tiek atjaunotas īpašuma tiesības uz automašīnu.

Aizdevums ar galvotāju

Kredīti ar galvotāju ir vēl viena iespēja kā aizņemties, ja aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi kļuvuši nepieejami. Šādam aizņēmumam par nodrošinājumu lai būtu iespējams saņemt aizdevumu kā galvotājs var būt kāda persona no radinieku vai paziņu loka. Kredītu kompānija izvērtēs iespējas piešķirt aizdevumu, ņemot vērā arī šīs personas datus. Tādēļ svarīgi, lai arī konkrētā persona atbilstu pamata kritērijiem:

  • sasniegts vismaz 21 gadu vecums,
  • ar stabilu darba vietu (vismaz 3 mēn. stāžs),
  • un samērā labu kredītvēsturi.
Aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

Vairumā gadījumos šis ir visdrošākais veids kā saņemt kredītu, jo nereti tieši otra persona ar savu pienesumu paver plašākas iespējas. Svarīgi protams, lai šis cilvēks Jums būtu uzticams, kurš arī Jums uzticas.
Noslēgumā, noteikti vēlamies uzsvērt, ka vienādu situāciju nav. Katrai situācijai var būt atšķirīgi tās risinājumi, tostarp arī izvēloties finanšu risinājumu. Mūsu ieteikums savu izvēli balstīt uz pārdomātiem lēmumiem uzklausot arī jomas speciālistus - kredītu konsultantus. Labs aizdevums ar sliktu kredītvēsturi kā risinājums attiecīgajā situācijā ne vienmēr būs izdevīgākais kredīts, tomēr tas sniegs Jums iespēju savu kredītvēsturi uzlabot un, ja uzlabojas Jūsu kredītreitings, nākotnē palielinās iespējas saņemt vēl izdevīgākus kredīta piedāvājumus.

bilde kredīts pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi
Kredīts pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi
LemonCredit logo

Komentāri (6)

02.10.2023 15:52
Un es jau domāju ka man nekas nespīd.. kāds vēl kredīts ar sabojātu kredītvēsturi, bet izrādās tik daudz opcijas.. būs vien jāpilda kredīta pieteikums laikam
11.10.2023 17:39
Visi raksta ka ir iespējas, bet kā sāc pieteikties kredītam, tā uzreiz izrādās neko prātīgu nevar - tiik vien kā kredīts pret ķīlu vai aizdevums ar galvotāju.. - kāpēc man pašai nevar - nesaprotu
17.10.2023 15:28
Variantu tiešām daudz.. kad tā padomāju.. labāk jau laikam ir ja tas ir kredīts pret ķīlu vai kaut kāds līzings, kur pati neesmu īpašniece..
27.10.2023 16:05
Radās sajūta ka ja man ir slikta kredītvēsture, tad tikai aizdevums pret ķīlu man būs, taču man sanāca kredīts ar galvotāju, kas manuprāt ir daudz labāk
07.11.2023 14:07
Kā saņemt kredītu ja man nav nekas tāds ko izmantot par ķīlu? Vai radinieka īpašums derēs ja viņš piekrīt?
22.11.2023 17:09
Arī man tāds pats jautājums. Un ja vēl pašam nekas nepieder, kā tad lai uzlabo kredītvēsturi? varbūt ir parādu apvienošana kā pakalpojums?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!