Finanšu līzings auto iegādei

Iegādāties automašīnu iespējams dažādi, tādēļ ir labi būt informētam, ka naudu mašīnas pirkumam ne tikai labs auto kredīts piedāvā, bet arī autolīzings. Turklāt, tieši līzings ir tāds finansēšanas pakalpojums, kuru iespējams izmantot ļoti plaši ar dažādām papildus priekšrocībām.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Auto līzings

Transportlīdzekļa pirkums ir finansiāli atbildīgs solis ikvienam un arī finanšu tirgū pieejamie pakalpojumi, kurus mēs visi izmantojam ar mērķi ietaupīt, lai neiztērētu visus iekrājumus uzreiz, jāizvēlas atbildīgi. Iespējamie finanšu risinājumi ir salīdzinoši daudz, tādēļ svarīgi pievērst uzmanību ne tikai tam, cik tas ir izdevīgi, bet arī priekšrocībām, kuras iespējamas, ja tiek pirkta mašīna līzingā.

Auto līzings internetā

Finanšu līzings automašīnai nodrošina iespējas iegādāties transporta līdzekli, izmantojot līzinga kompānijas piedāvāto risinājumu, kas paredz naudas līdzekļus novirzīt uzreiz pārdevējam. Tā ir liela priekšrocība Jums kā aizņēmējam, jo naudas plūsma nenotiek caur Jūsu bankas kontu, kā arī auto tirgotājs var justies drošs, ka saņems visu paredzēto finansējumu, tiklīdz automašīna tiks pārreģistrēta.
Šāds auto līzings paredzēts, lai iegādātos konkrētu transporta līdzekli, kura īpašnieks, pēc dokumentu noformēšanas, ir līzingu kompānija līdz brīdim, kad tiek veikta pilna aizdevuma atmaksa vai uz termiņu kādu paredz noslēgtais līzinga līgums. Visi aizdevumi, tostarp arī līzingi, var tikt atmaksāti arī īsākā laika posmā, veicot lielākus ikmēneša maksājumus, nekā tas paredzēts. Tādējādi Jums tiek dota iespēja pat ietaupīt, jo, kā jebkura kredīta pirmstermiņa atmaksa, arī līzingu gadījumā, nenosaka procentu maksājumus par neizmantoto līguma termiņu.

Labākais auto līzings

Ņemiet vērā ka šis, no visu līzingu veidiem, ir tāds finansēšanas pakalpojums, kurš nosaka veikt pirmo iemaksu. Tiesa gan, pirmā iemaksa, jeb starpība starp pārdevēja noteikto cenu un piešķirto finansējuma apmēru, katrā situācijā var būt atšķirīga, ko ietekmē auto vērtējums.

Nedaudz savādāk, ja tiek izmantots operatīvais auto līzings, kuru vairumā gadījumos izmanto pērkot jaunas vai mazlietotas automašīnas no dīleru centriem. Liela daļa aizņēmēju izmanto šādu līzingu, jo, ar tā palīdzību iespējams pirkt auto ar garantiju. Neskatoties uz jaunas automašīnas cenu un lielāku maksājumu, no klientu puses drošība un garantijas tiek augstu vērtētas. Turklāt jaunāku transportlīdzekli nav nepieciešams tik bieži remontēt, kā arī ikdienā to ir izdevīgāk uzturēt.

Aizdevumi auto iegādei

Atšķirībā no citiem līzingu veidiem, operatīvais līzings pēc savas definīcijas paredz iespēju izmantot jaunu automašīnu, pēc līguma termiņa beigām kļūstot par tās īpašnieku vai mainīt pret citu. Par to liecina trīs obligātie parametri, kas ir pirmā iemaksa, līguma termiņš un atlikusī vērtība. Arī priekšrocības un noteikumi operatīvajam līzingam ievērojami atšķiras no citiem līzingiem:

  • pieejamas aizdevumu summas lielākas par 25’000 €,
  • servisa garantijas,
  • iespēja izvēlēties gan jaunas, gan mazlietotas automašīnas,
  • nepieciešama KASKO apdrošināšana.
Operatīvais auto līzings

Atgriezeniskais līzings savukārt paredz iespēju iegādāties lietotas automašīnas dažādās cenu kategorijās. Šis pakalpojumu veids tiek organizēts tā, lai līzinga ņēmējs saņemtu maksimāli pieejamo summas limitu un transportlīdzekļa iegādei nebūtu nepieciešams pirmā iemaksa. Tādēļ droši varam apgalvot - tas ir auto līzings bez pirmās iemaksas, kurš ietver sevī vēl vairākus atvieglojumus un priekšrocības:

  • finansējums automašīnām līdz 25’000 €,
  • nav obligāta pirmā iemaksa,
  • tikai atsevišķos gadījumos nepieciešama KASKO apdrošināšana,
  • pieejams arī personām ar sliktu kredītvēsturi.

Atgriezeniskā līzinga metode ir visizplatītākā no līzingiem, jo tai ir visplašākās iespējas attiecībā pret pašu aizņēmēju. Ne velti, nebanku kredītdevēji, situācijā kad izdevīgs auto kredīts klientam īsti nav pieejams, spēj piedāvāt šādu līzinga pakalpojumu, kuram nav nepieciešams papildus ieguldījums.

Auto līzings ar sliktu kredītvēsturi

Turklāt, kompānijas pielāgojušās tirgus tendencēm tā, lai, pēc šādas metodes kā atgriezeniskais līzings, pieejams būtu arī auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi.
Noslēgumā vēlamies uzsvērt to kā tieši auto līzings laika gaitā attīstījies finansēšanas pakalpojumu tirgū. Ņemot vērā, ka to piedāvā ne tikai tradicionālās bankas, bet arī nebanku aizdevēji, tas kļuvis daudz pieejamāks plašākam aizņēmēju lokam. Līdzīgi kā auto kredīti ar sliktu vēsturi, arī autolīzings ar sabojātu kredītvēsturi nav neiespējams.
Tas liecina tikai par to, ka ikvienam pastāv iespējas saņemt finansējumu un iegādāties automašīnu atbilstoši savām iespējām. Atliek vien pārbaudīt savas iespējas un izvēlēties labāko no piedāvājumiem, neaizmirstot uzklausīt arī speciālistu ieteikumus.

bilde finanšu līzings auto iegādei
Finanšu līzings auto iegādei
LemonCredit logo

Komentāri (5)

01.11.2023 17:49
Kas tad nu, bankas iziet no modes ka auto līzings šāds un tāds tāpat kā kredīts internetā pieejams?
03.11.2023 15:27
Tak tu paskaties pats. Tās bankas ar savu euribor likmi vairs nemaz nav tik izdevīgas kā agrāk. jau kādu laiku viss ir līdzsvarā vai pat izdevīgāk šeit - saku iz pieredzes
07.11.2023 14:05
Drīz jau vispār izdevīgāk būs pirkt elektroauto kuram vēl valsts atbalsts piemērojas un ja papildus naudu dod dzirdētais eko kredīts tad vispār izdevīgi
15.11.2023 16:37
Nezinu gan domāju tas tāds lielais jautājums par patstāvīgu elektroauto pirkšanu - tā infrastruktūra un uzlādes stacijas baigi maz.. labāk izvēlēšos vēl parastu auto kredītā
22.11.2023 17:08
Kādi tik tagad tie līzingi nav. Ja pareizi saprotu tad operatīvais līzings vienalga bija un būs izdevīgākais kredīts auto pirkumiem ja?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!